Lektorzy
Lektorzy Bilingual

OLGA UWIJAŁA

założycielka szkoły

Witaj! Jestem doświadczonym lektorem i prowadzę profesjonalne kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych z naciskiem na konwersacje. Posiadam ciekawe własne metody dla maluchów i szkolniaków. Przygotowuję do egzaminów, matury, FCE, CAE, innych certyfikatów oraz szkół obcojęzycznych w Gdyni. Jestem magistrem Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego,  Kolegium Języków Obcych w Krakowie, a także Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz założycielką szkoły BILINGUAL w 2014 roku.  Interesuję się lingwistyką i metodyką nauczania języka angielskiego od 3 roku życia. Opracowuję autorskie programy. Pobyty zagraniczne w Irlandii i Londynie sprawiły że język angielski i nauczanie stały się moją pasją. Stale biorę udział w szkoleniach metodycznych, dbając o jakość mojej szkoły. W wolnym czasie organizuję warsztaty tematyczne dla dzieci (np. świąteczne, halloween, gotowanie po angielsku, zajęcia taneczne z językiem angielskim). Polecam zajęcia dla nieśmiałych, którzy mają problem z przełamaniem bariery językowej. Starannie dobieram  materiały i układam zajęcia w sposób łączący zabawę z praktycznym przełożeniem nabywanych umiejętności na porozumiewanie się po angielsku. Interesuję się również tutoringem oksfordzkim, w 2015 roku brałam udział w projekcie Uniwersytetu Gdańskiego dotyczącym podniesienia jakości w nauczaniu, który zakończyłam własną publikacją naukową. Prowadzę także przedszkole językowe w Gdańsku – MoreLove: http://moreloveprzedszkole.pl/

KATE

Hi, I`m Kate!

I speak English and I believe that this is the most effective way to learn language – by speaking and by playing! I love Gdynia and I love travelling. Speaking English makes it so easy to know other countries and to make friends all over the world.

ZUZIA

Pasjonuje się językami, a w szczególności angielskim, od najmłodszych lat. Posiada certyfikaty wydawane przez University of Cambridge, uznawane na całym świecie. Ponadto uwielbia pracę z dziećmi, przez kilka lat pracowała w Szkole Podstawowej, prowadząc weekendowe zajęcia artystyczne. Interesuje się rysunkiem, muzyką oraz teatrem.  Ma nadzieję, że swoje zamiłowanie do języka angielskiego przeniesie na naszych kursantów.

Najnowsze promocje
  • 5 powodów dlaczego uczyć się języka angielskiego w szkole językowej