Lektorzy
Lektorzy Bilingual

OLGA UWIJAŁA

założycielka szkoły

Witaj! Jestem doświadczonym lektorem i prowadzę profesjonalne kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych z naciskiem na konwersacje. Posiadam ciekawe własne metody dla maluchów i szkolniaków. Przygotowuję do egzaminów, matury, FCE, CAE, innych certyfikatów oraz szkół obcojęzycznych w Gdyni. Jestem magistrem Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego,  Kolegium Języków Obcych w Krakowie, a także Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz założycielką szkoły BILINGUAL w 2014 roku.  Interesuję się lingwistyką i metodyką nauczania języka angielskiego od 3 roku życia. Opracowuję autorskie programy. Pobyty zagraniczne w Irlandii i Londynie sprawiły że język angielski i nauczanie stały się moją pasją. Stale biorę udział w szkoleniach metodycznych, dbając o jakość mojej szkoły. W wolnym czasie organizuję warsztaty tematyczne dla dzieci (np. świąteczne, halloween, gotowanie po angielsku, zajęcia taneczne z językiem angielskim). Polecam zajęcia dla nieśmiałych, którzy mają problem z przełamaniem bariery językowej. Starannie dobieram  materiały i układam zajęcia w sposób łączący zabawę z praktycznym przełożeniem nabywanych umiejętności na porozumiewanie się po angielsku. Interesuję się również tutoringem oksfordzkim, w 2015 roku brałam udział w projekcie Uniwersytetu Gdańskiego dotyczącym podniesienia jakości w nauczaniu, który zakończyłam własną publikacją naukową. Prowadzę także przedszkole językowe w Gdańsku – MoreLove: http://moreloveprzedszkole.pl/

KATE

Hi, I`m Kate!

I speak English and I believe that this is the most effective way to learn language – by speaking and by playing! I love Gdynia and I love travelling. Speaking English makes it so easy to know other countries and to make friends all over the world.

AGATA 

Liczne certyfikaty min CAE Cambridge sprawiły, że angielski to jej pasja. Teraz wie, że nauczanie to to co chciałaby robić w życiu. Świetna lektorka, zawsze uśmiechnięta i perfekcyjnie przygotowana. Cechują ją spontaniczność i naturalność, gadatliwość,  zaraża entuzjazmem naszych kursantów każdego dnia.

ZUZIA

Pasjonuje się językami, a w szczególności angielskim, od najmłodszych lat. Posiada certyfikaty wydawane przez University of Cambridge, uznawane na całym świecie. Ponadto uwielbia pracę z dziećmi, przez kilka lat pracowała w Szkole Podstawowej, prowadząc weekendowe zajęcia artystyczne. Interesuje się rysunkiem, muzyką oraz teatrem.  Ma nadzieję, że swoje zamiłowanie do języka angielskiego przeniesie na naszych kursantów.

NATALIA 

Studentka trzeciego roku filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Od wielu lat pasjonuje ją nauka języka angielskiego, a pobyty w USA pozwoliły jej doszlifować umiejętności. Zawsze uśmiechnięta i przygotowana do lekcji. Interesuje się literaturą, sztuką, muzyką oraz filmem.

ALEKSANDRA

Absolwentka filologii angielskiej – zawsze świetnie przygotowana. Lektorka z dużym doświadczeniem, którą cechują sumienność i konsekwecja

Najnowsze promocje
  • 5 powodów dlaczego uczyć się języka angielskiego w szkole językowej