Kursy grupowe
Nauka w dobrym towarzystwie!

 

Nauka w dobrym towarzystwie!

MAŁE GRUPY

Spotkanie w małych grupach tworzy kameralną atmosferę i jednocześnie dodaje motywacji. Jeśli lubisz naukę w otoczeniu innych ludzi, forma kursu grupowego będzie dla ciebie idealna.

OPTYMALNY SYSTEM NAUK

Kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych mają dopasowaną częstotliwość zajęć oraz czas trwania spotkania, aby zapewnić optymalną i efektywną naukę. Skontaktuj się z nami i dowiedz się jaki rodzaj kursu będzie optymalny dla ciebie.

RODZAJE KURSÓW GRUPOWYCH

Organizujemy kursy ogólne, kursy konwersacyjne i egzaminacyjne z języka angielskiego. Rodzaj kursu z innych języków niż język angielski, zależy od poziomu słuchaczy, którzy utworzą grupę. W zależności od zainteresowania również organizujemy kursy specjalistyczne np. z zakresu komunikacji w biznesie czy w celu pracy za granicą. Jaki kurs możemy tobie polecić?

W GRUPIE SIŁA

Kurs grupowy jak żaden inny kurs zapewni ci interakcję z innymi osobami. To wyjątkowe spotkanie, które dodaje motywacji i wzbudza zdrową rywalizację, pozwala na naukę pomiędzy słuchaczami oraz naturalną komunikację na tym samym poziomie. Kurs grupowy to również atrakcyjna cena kursu.

Najnowsze promocje
  • 5 powodów dlaczego uczyć się języka angielskiego w szkole językowej