Akademia Bilingual

Bilingual szkoła języka angielskiego

NOWOCZESNA SZKOŁA

BILINGUAL to nowoczesna szkoła języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jeśli szukasz szkoły, która wspiera innowacyjne rozwiązania i metody, kierując się skutecznością nauki, to trafiłeś idealnie! Bilingwalny to dwujęzyczny, posługujący się biegle dwoma językami. To nasz cel! Niech angielski stanie się twoim drugim językiem, a Twoje dzieci bilingwalne od malucha!

STAWIAMY NA EFEKTYWNOŚĆ

Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń zawodowych doszliśmy do wniosku, że podstawą w nauce języków obcych jest systematyczność i kontynuacja nauki. Jest to dość trudne zadanie i nie wszystkim się udaje. Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim osobom, które pragną uczyć się języków obcych skutecznie i z przyjemnością.

CO WYRÓŻNIA BILINGUAL

Nauka języków, która sprawia przyjemność, to nasza filozofia. Odzwierciedla to nazwa szkoły, wystrój wnętrza, a przede wszystkim – dobrane metody i techniki nauczania: autorskie programy, nacisk na konwersacje, using realia, using multimedia. To co nas otacza i jak podaną mamy wiedzę przyczynia się do osiąganych efektów. Będziesz uczył się z przyjemnością, a nauka będzie efektywna!

Najnowsze promocje
  • 5 powodów dlaczego uczyć się języka angielskiego w szkole językowej